“RFS” iesit sešus vārtus un grauj ogrēniešus (VIDEO)

"RFS". Tonybet Virslīga
“RFS”. Tonybet Virslīga | Foto: Facebook.com/fkrfs

Latvijas Virslīgas 19.kārtas noslēdzošajā spēlē “RFS” futbolisti savā laukumā ar 6:0 sagrāva pastarīti “Ogre United” vienību, kas ļāva atkal atgriezties kopvērtējuma līderpozīcijā. Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Darko Lemajičs un Ismaels Diomandē.

“RFS” ievadīja čempionāta trešo apli, kā arī aizvadīja pirmo spēli pēc neveiksmes Lielajā Rīgas derbijā (1:2). “Riga FC” uzvaras pār “Liepāju” dienu iepriekš Viktora Moroza padotie pat uz dienu pazaudēja pirmo pozīciju kopvērtējumā, taču mačā ar Ogri to pārliecinoši atguva.

“RFS” rezultātu atklāja jau mača devītajā minūtē, izceļoties Mārtiņam Ķiguram. Pirmā puslaika turpinājumā Aleksandars Filipovičs realizēja 11 metru soda sitienu, 21.minūtē dubultojot rīdzinieku pārsvaru, bet vēl 11 minūtes vēlāk 3:0 panāca Darko Lemajičs.

Lemajičs guva arī nākamos vārtus, spēles 54.minūtē panākot jau 4:0. Vēl divus vārtus “RFS” labā pievienoja Ismaels Diomandē, abas reizes izceļoties spēles galotnē.

“RFS” ar 49 punktiem atgriezās kopvērtējuma pirmajā pozīcijā. Savukārt “Ogre United”, kas iepriekšējā kārtā tika pie pirmās uzvaras sezonā, ar septiņiem punktiem noslēdz kopvērtējumu. Nākamajā kārtā “RFS” 26.jūnijā izbraukumā tiksies ar “Liepāju”, savukārt “Ogre United” uzņems “Tukumu 2000”.

Autors: Artjoms Jeļisejevs Avots: Tonybet Virslīga

Komentāri (0)