
Austrijas izlases galvenais treneris Ralfs Rangniks pēc piedzīvotā zaudējuma Pasaules kausa izcīņas finālturnīra spēlē pret Argentīnas valstsvienību (0:2) sniedza komentārus par spēli, pakritizējot arī tiesnešu darbību.
– Katrā Pasaules čempionāta spēlē ir brīži, kad viena no komandām pārņem iniciatīvu. Mums arī tā bija – esam atgriezušies spēlē pēc pretinieku nerealizētās “pendeles”. Otrajā puslaikā man gribētos, lai mēs darbotos drosmīgāk un biežāk sistu pa vārtiem. Mēs kontrolējām bumbu un spēles otrajā daļā demonstrējām diezgan laba līmeņa sniegumu, – atzina Austrijas izlases stūrmanis.
Ralfs Rangniks kritizēja arī spēles tiesnešu darbību: – Otrie zaudētie vārti ir tīri mūsu vaina. Taču epizodē ar pirmajiem vārtiem es palūgtu ceturtajam tiesnesim vēlreiz to pārskatīt, jo pārkāpums pret Šlāgeru bijis acīmredzams. Tas viss ļoti kaitina, bet esmu apmierināts ar savas komandas sniegumu, – uzsvēra Rangniks.
Austrijas valstsvienības vadītājs pieskārās ar argentīniešu zvaigznes Lionela Mesi spīdošajam sniegumam: – Ja spēlētājs 39 gadu vecumā gūst divus vārtus spēlē un piecus divās spēlēs, tas daudz liecina par viņa līmeni. Mēs zinājām, ka Mesi ir īpašs, bet šodien viņš pierādīja, ka viņš ir viens no labākajiem, bet iespējams, pats labākais. Lai izšķirtu mača likteni, viņam nemaz nevajag daudz iespēju, jo meistarības līmenis ir ļoti augsts, – klāstīja treneris.
Jau ziņots, ka Austrijas izlase pirmdien Pasaules kausa izcīņas finālturnīra spēlē ar 0:2 piekāpās pašreizējai pasaules čempionei Argentīnai. Uzvarētāju labā abus vārtus guva Lionels Mesi, kura kontā ir visi pieci argentīniešu vārtu guvumi divās turnīrā aizvadītajās spēlēs. Mesi pirmais gols Austrijai ļāva viņam kļūt par visu laiku labāko bombardieri Pasaules čempionātos.
Austrijas izlase Pasaules čempionāta grupas turnīra noslēdzošo spēli aizvadīs 28.jūnijā pret Alžīriju. Abu komandu kontā pēc divām kārtām ir trīs punkti.
